Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Psí salon Jana

Provozní řád

Provozní řád a vše co je potřeba vědět.

Sídlo salonu: Vladislavova 235, Rakovník 269 01

V našem salonu NEPODÁVÁME žádné zklidňující prostředky.

Provozní doba salonu je dle objednání. Objednávky přijímám na tel.čísle 607 100 572 nebo e-mail panochova12@seznam.cz (denně od 8.00-21.00).

Nepříjímáme bez předešlé domluvy objednávky na psy agresivní, kousavé či jinak nezvládnutelné. Po domluvě se pokusíme společnými silami takového psíka zvládnout a je zde i možnost podání narkozy pod veterinárním dohledem. Za tímto účelem spolupracuji s veterinárním lékařem Mvdr. Jiřím Zajíčkem, Dukelských hrdinů.740, Rakovník 269 01

Dohodnutý čas je třeba dodržet
 

Musíte počítat s tím, že pokud se zpozdíte více jak o 15 minut, s největší pravděpodobností se již vašemu pejskovi nebudu moci věnovat.

Pokud se dostavíte dříve je možné  TELEFONICKY na čísle 607 100 572 tuto skutečnost oznámit. Pokud nejsem momentálně pracovně zaneprázdněna ráda se Vám přizpůsobím.

Pes - fena musí přijít na stříhání  vykoupaný, čistý, rozčesaný a vždy suchý včetně nohou a břicha (vyjma případu, kdy součástí úpravy psa je i koupání). Neplatí pro plemena co se trimují. Tato plemena se koupají, až po trimování.

Při návštěvě salonu p. Jany Panochové beru na vědomí, že můj pes - fena je zde ponechán po dobu nutnou k úpravě jeho srsti v péči p.Panochové nebo Sladkové Jany (pokud nedojde k jiné dohodě). V té době střihačka NENÍ ZODPOVĚDNÁ za změny na zdraví psa způsobené nervovými, srdečními, mozkovými příhodami a jim podobnými chorobami, dále za nemoci kloubu, kostí a svalů. Střihačka ZODPOVÍDÁ POUZE za zranění psa mechanické (střihnutí, škrábnutí) JASNĚ související s úpravou srsti psa. Dojde-li k poškození psa výše uvedeným způsobem, střihačka majitele psa na tuto skutečnost upozorní a pokud si zranění vyžádá veterinární ošetření, po předložení dokladů o peněžním výměru od veterinárního lékaře, výdaje na léčbu uhradí.

Po dokončení úpravy srsti mého psa a následné odebrání od střihačky, si psa dostatečně prohlédnu, nebot´ jsem si vědom(a), že na pozdější reklamace nemůže střihačka brát zřetel.

Po celou dobu, co můj pes setrvává v salonu jsem dostupný(á) na mobilním telefonu.

Před předáním psa p.Panochové upozorním na různé změny na kůži psa, jako jsou nádory, bradavice, parazité  či ekzémi, na změny chování či případné problémi po předchozím stříhání, jako nepřiměřené olizování genitálií či jiných částí těla, popřípadě nadměrné drbání.

Pes-fena musí být řádně očkován (vzteklina, psinka, parvo. a jiné).

Nástroje a střihací stůl jsou po ostříhání každého jednotlivého psa dezinfikovány. Po skončení pracovního dne též podlaha či místa, kde se psi pohybovali.

Majitel psa-feny je povinnen v okolí salonu uklidit extramenty po svém psu.
(sáčky dostanete v salonu )

Majitel nenechá svého psa-fenu v okolí salonu volně běhat a nadměrně štěkat.

Platnost od 1.4.2008

TOPlist